Movies
Ratings
60
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5