Movies
Ratings
374
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5