Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5