Titles you rated
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0