Movies
Ratings
331
ElementalRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5
Men of PlasticRated ★ 1.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
A Case of YouRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0