Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0