Titles you rated
GarfieldRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0