Movies
Ratings
100
Yes ManRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0