Titles you rated
LostRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0