Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
Across the UniverseRated ★ 4.5
EvitaRated ★ 4.0