Titles you rated
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5- The Black CrocodileRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
KlausRated ★ 5.0
A Cat in ParisRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.0- HotRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 5.0