Movies
Ratings
75
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0