Movies
Ratings
175
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0- She Loves MeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Day AfterRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.5