Series
Ratings
153
You and Everything ElseRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5