Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 0.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5