Movies
Ratings
145
Captain MarvelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0