Titles you rated
White ChicksRated ★ 2.5- AnonymousRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Senior ClassRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5