Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
StreamingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0