Movies
Ratings
335
Planet HulkRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
DragonRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0