Series
Ratings
22
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Clean With Passion For NowRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0