Series
Ratings
55
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 2.0
Mr. BackRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0