Titles you rated
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0