Movies
Ratings
100
As OneRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0