Movies
Ratings
275
TwentyRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
SecretaryRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.5
Cats & DogsRated ★ 3.0
ChunhyangRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0