Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
Tong: MemoriesRated ★ 4.0