Series
Ratings
100
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Cruel LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.5
Dummy MommyRated ★ 5.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 5.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0