Movies
Ratings
339
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
Our TimesRated ★ 1.5
The Forbidden KingdomRated ★ 0.5