Movies
Ratings
135
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 4.0