Titles you rated
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
AwakeRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0