Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0