Movies
Ratings
385
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0