Movies
Ratings
106
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0