Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The GuiltyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.5