Movies
Ratings
564
WhiplashRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
God Help the GirlRated ★ 4.5
Collage of Our LivesRated ★ 2.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
2046Rated ★ 2.5
The Lake HouseRated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Behind the CandelabraRated ★ 3.0