Titles you rated
Everybody Has SecretsRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 2.0
577 ProjectRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 0.5