Movies
Ratings
159
A Hard DayRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 1.5
GoosebumpsRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0