Titles you rated
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0