Series
Ratings
100
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0- Go Mom Go!Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5