Movies
Ratings
1762
The Hateful EightRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 1.5
SpyRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 2.0
The GunmanRated ★ 1.5
Salut d’AmourRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5