Series
Ratings
42
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
JumongRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0