Series
Ratings
45
Extreme JobRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
RobberRated ★ 2.5- Flash ForwardRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Game Show Fun and JoyRated ★ 3.0