Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
You Are My HeroRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Hello Mr. GuRated ★ 3.5
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 3.5
Perfect and CasualRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Love Is SweetRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.5
Touch Your HeartRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5- girlfriendRated ★ 4.0
- My Dear LadyRated ★ 4.0
Fake PrincessRated ★ 3.5
My Neighbour Can't SleepRated ★ 2.5