Titles you rated
MasterRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0