Series
Ratings
112
Squad 38Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
MomRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
All About My MomRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5