Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0