Titles you rated
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0