Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5