Movies
Ratings
201
American PieRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
Break OutRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0