Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
MimicRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
ArdorRated ★ 2.5
Big DaddyRated ★ 3.0
RansomRated ★ 3.5
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
Evil Dead IIRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
Chariots Of FireRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 3.0
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 2.5
Wild ThingsRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0