Titles you rated
Vampire IdolRated ★ 1.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 2.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
StyleRated ★ 2.0
I Remember YouRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0